Tavalised käepaelad 100 tk pakis

5,90 €

(0,06 € tk)

Maksudega

DPD kuller

alates 5,99 €

DPD pakiautomaat

alates 2,99 €

Tyvek'ilaadsest kilejast pabermaterjalist valmistatud ühevärvilised käepaelad - 100 tk pakis.

Käepaela mõõt 19mm x 245mm.

Käepaelad on rebimis- ja veekindlad ning sobivad ka 1-2 päevastele üritustele piletiteks, sissepääsukontrolliks jms.

Käepaelte värv

Koguseline allahindlus

Kogus Hind Säästate
10 4,80 € Kuni 11,00 €
Kogus

  Hoiame sinu andmeid!

Võid kindel olla, et me ei jaga sinu andmeid ei konkurendi ega tuttavaga.

  Transport

95% laokauba tellimustest paneme teele juba samal tööpäeval.

Mõned veel mäletavad neid ammuseid aegu, kus üritusele sissepääs oli piletiga. Ning kui territooriumilt korraks välja tahtsid saada, siis tuli soetada uus pilet või sõltus see piletimüüja nägude mäletamise oskusest (loe: "armust").

Aga siis hakkasid mitmed korraldajad kasutusele võtma käepaelu. Need said kiiresti populaarseks ja ühel hetkel kadusid mõneltki poolt ära hoopis piletid, sest käepaelad asendasid kontsertidel ka neid. 

Käepael andis korraldajale ka võimaluse tagada, et piletit kuidagi territooriumilt välja ei smugeldata, et keegi sõber saaks proovida tasuta sissepääsu... Käepael on lihtsalt käe küljes ja kui see lahti rebida, siis tagasi teda enam lihtsalt ei saa.

Meie pakutavad käepaelad on kõigele lisaks ka nummerdatud. Ehk iga klient teab, milliste numbritega käepaelad tal olemas on ja vajadusel saab kergesti kontrollida, kas äkki mõni algaja kurikael ei ole sama karva käepaelu soetanud ja nüüd teiste arvelt rikastuda tahab... Kusjuures, nummerdatud käepaeltega saab ka kenasti mõne loosimise korraldada...

Muidugi sobivad käepaelad spordivõistlustele ja muudele sellistele üritustele, kus pileteid vajagi ei ole, küll aga kuidagi eristada neid, kes osalevad nendest, kes pealt vaatavad. Või lihtsalt erinevaid gruppe.

Ja kui arvad, et tavalised käepaelad on toredad asjad küll, kuid tahaks siiski midagi sinna peale trükkida, siis vaata meie trükiga käepaelu. Need on veelgi kindlamad, veelgi paremini kasutatavad ja aitavad panna sinu sõnumi inimestele käe peale.