Kui sul on tulemas üritus...

... mille külalised oled juba käepaeltega varustanud ning programm on ka ilusti kokku saanud, kuid ometi mõtled, et midagi mahuks sellesse päeva või õhtusse veel. Ehk siis igikestev küsimus: Mida teha suvepäevadel, aiapeol, perepäeval või muul üritusel?

Meie arvame, et see midagi võiks olla tegevus, mida oma kätega teha. Oled ju kuulnud, et tühipaljas loengupidamine jätab inimesele meelde vaid 10% sellest, mida nad loevad ja 20% sellest, mida räägivad. Kuid tegemisega on hoopis teine lugu. Igasse tehtud asja pannakse natukene hinge ka sisse ja see jääb meelde.

Üks lahendus, mida meie pakume, on teha päris ise rinnamärke. Me rendime selleks sulle märgimasina koos lõikuri ja toorikutega ja sinu külalised joonistavad märgile just selle, mida nemad tahavad rinda pista. (Üks nipp ka - prindi oma sõnumiga pildid eelnevalt välja ja lõika mõõtu, siis saab natukene täiendades valmis üks ainulaadne asi, mis jagab just seda, mida sina tahad näidata).

Palju maksab?

-> Näiteks 59mm rinnamärgimasina ja paberilõikuri rent koos 100 rinnamärgitoorikuga nädalavahetuseks, maksab 79 eurot. See tähendab, et ühe märgi hinnaks jääb vaid 79 senti. Ja sinu sõnum on kellelegi pikemaks ajaks meelde jäänud.

Kirjuta ja broneeri märgimasin oma üritusele: info@sisters.ee