Ettevõttest

Sisters Group OÜ ei ole seotud kuidagi nunnadega, kuigi kristlased oleme küll. Juba päris mitu aastat tagasi arvutasime kokku, et oleme müünud käepaelu rohkem, kui Eestimaal elanikke ja veidi hiljem avastasime, et ka meie müüdud ja valmistatud rinnamärkide kogus on selline, et igaühele jätkuks. Meie kaubavalik on enamjaolt alguse saanud nii, et ühte-teist on läinud vaja meie põhitöö juures - korraldades erinevaid üritusi või lasteaias töötades. Ja kui meil vaja läks, siis läheb tõenäoliselt teistel ka.

Meie põhimõtted

* Proovime lubada ainult seda, mida täita suudame. 
* Kui käki kokku keerame, siis tunnistame seda ja proovime olukorda lahendada.
* Müüme seda, mida ise ka kasutame.
* Toetame erinevaid heategevuslikke projekte veel soodsamate hindadega.

Kliendid

Meie klientide seas on nii koole kui lasteaedu, muuseume, ühiskondlikke organisatsioone, riigiasutusi, külaseltse ja eraisikuidki. Ja kuigi meile meeldiks müüa "süle ja seljaga" oleme tegelikult ka teinud valmis vaid ühe rinnamärgi ja selle Cargobusiga saatnud, et klient saaks selle veel samal päeval kätte. 

Kliendid kiidavad

Vahest ikka, kuid tegelikult on headest sõnadest olulisem see, et meil on püsikliendid. On neid, kes tellivad rinnamärke juba enam kui kümme aastat, on neid, kellele pakume käepaelu pikaajaliselt. 

Ja seegi, et meie edasimüüjad on jäänud meiega, on ka heaks tunnistuseks. Selleks, et nende kliendid rahul oleksid, peame meie eriti pingutama.